Sıkça Sorulan Sorular

Neden PowerWeb kullanmalı?  

   1. Bir çok firmayla iş yürütme yerine, tek merkezden işinizi bitireceksiniz.

   2. Web sitenizle değil, işinizle uğraşacaksınız.

   3. İşinizin tüm detayları ve incelikleri internet sitenizde olacak, dışarda hiç bir şey kalmayacak.

   4. Çalışmayan internet siteleri yüzünden iş ve zaman kaybetmeyeceksiniz.

   5. Burada her şey çok kolay. Sitenizi açmak kolay, yayınlamak kolay, güncellemelerini yapmak kolay, destek ekibimize ulaşmak, soru sormak, yardım almak çok kolay.

   6. Şirketinizin sitesi, hakettiğiniz gibi şık ve kaliteli bir tasarımda olacak.

   7. Ekonomik abonelik fiyatlarımız cebinize iyi gelecek.

PowerWeb nasıl bu kadar ekonomik?

Madem ki merak ettiniz, işimizin birkaç altın sırrını sizinle paylaşalım:

  1. PowerWeb'i herşeyden önce bir iş fikri olarak görüp, maliyetleri bu kadar düşürebilmek için yıllardır çalışıyoruz. 
  2. Siz tasarruf edebilin diye önce biz tasarruf ediyoruz. Daha çok dış kaynak kullanıyoruz. Online hizmet anlayışımız ve çalışma şeklimiz daha çok tasarruf etmemizi sağlıyor ve farkı fiyatlarımıza yansıtıyoruz. 
  3. Geliştirdiğimiz sistemler, esnek ve yeniliklere açık.
  4. Tasarımcılarımızın düşük fiyata kaliteli işler üretmeleri için ihtiyaçları olan herşeyi önceden hazırlıyoruz.
  5. Sizin yapabileceğiniz işler için size, ekstra maliyetler çıkarmıyoruz.

Abonelik bedellerimizin neden bu kadar ekonomik olduğuyla ilgili daha fazlasını merak ediyorsanız işte tüm sırlarımızı çarşaf çarşaf önünüze seriyoruz

PowerWeb Aboneliği Nedir?

Webkrali.com'dan satın alma işlemi gerçekleştiren ve burada sunulan ürünlerden, bu sözleşmede belirtilen koşullar dâhilinde yararlanan gerçek veya tüzel kişler, Power Web abonesi olurlar.

Aboneler, seçtikleri Power Web Sistemlerini ve Tasarım Paketlerini belirli bir süre için tüm işlevleri ile birlikte kiralamaktadır. Servis başlangıç tarihi satın alma işleminin gerçekleştiği tarihtir. Toplam kiralama süresi -1(Bir)- yıldır. 1 yıl sonunda abonelik yenileme ücretini ödeyerek, servislerden faydalanmaya devam edebilirler.

Abone kullanım suresi boyunca sözleşmede belirtmiş olduğu alan adı üzerinden yayın yapabilir ve müşterilerine hizmet verebilir. Kiralama süresi bitiminde Abone hizmete devam etmek istemez ise Aboneye ait veritabanı içeriğinin bir kopyası alınır ve bilgileri sistemden silinir. Abone kira süresinin bitiminde sistemi kiralamaya devam etmek isterse herhangi bir değişiklik olmadan sistem çalışmaya devam eder.

Abonelik Şartları Nelerdir?  

PowerWeb abonesi olabilmek için gereken şartlar şunlardır;

  1. Webkrali.com sitesi üzerinden üye olmaya gerek kalmadan sipariş formunu eksiksiz doldurmak
  2. Seçtiğiniz paketin ödemesini yaparak satın almak.

Bu iki işlemi gerçekleştirdikten sonra PowerWeb abonesi sayılırsınız ve PowerWeb'in taahhüt ettiği tüm abonelik imkanlarından faydalanmaya başlarsınız.

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik Prensiplerimiz

Power.web.tr ve WebKrali.com'a işlediğiniz kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır.

Power.web.tr ve WebKrali.com abonelerden derlediği kişisel bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Abonelik işlemleri esnasında, sipariş aşamasından önce sistemlerimize kayıt ettiğiniz kişisel bilgileriniz, ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Gizlilik prensiplerimiz gereği, bilgileriniz herhangi bir amaçla 3. şahıslarla paylaşılmaz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz, aboneliğini iptal edenlerin bilgileri silinir ve hiçbir şekilde kullanılmaz.

Güvenlik

Satın alma işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. SSL Protokolü, internette kullanılmak üzere geliştirilmiş önemli güvenlik özelliklerine sahip bir teknoloji ürünüdür. En önemli görevi, bilgisayarınız ile sitemiz arasındaki bilgi akışının şifrelendirilmesidir. Bu şekilde şifrelenen bilgiler herhangi bir şekilde üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez. 128-bit şifreleme sistemi şu an için dünyanın en ileri şifreleme ve güvenlik sistemidir. Uluslarası bir standarttır.

Sipariş sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Power.web.tr ve/veya WebKrali.com ve/veya üçüncü şahıslar hiçbir suretle kredi kartı bilgilerinizi göremezler. Satın alma işlemi esnasında kullandığınız kredi kartınızın bilgileri anlaşmalı olduğumuz bankaların güvencesindedir.